Mithat Paşa Mahallesi Koru Caddesi No:1 Kemerburgaz - Eyüpsultan / İSTANBUL
(0212)360 16 88
info@dugunatolyesitr.com

Hakkımızda

Düğün | Davet | Kurumsal Organizasyonlar

 

Tebrikler!

Hayatınızın en inanılmaz macerasına atılmak üzeresiniz. Evlilik kararıyla birlikte kendinizi içinde bulduğunuz bu macerayla, şüphesiz hayatınızın en büyük ve en önemli organizasyonunu yapmış olacaksınız. Mekan ve menü seçimi, davetli listeleri, gelinlik provaları, düğün dekorasyonu, müzik ve fotoğrafçı seçimi, balayı planları..

Tüm bu hazırlıklar esnasında sizi yorucu ve stresli günler beklediği için, karar ve planlama aşamalarında yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Kimden yardım istemeli? En yakın arkadaşınız mı? Kız kardeşiniz mi? Peki onlar yeterli deneyime ve zamana sahipler mi? Düğün gününüzün keyfini çıkarmaktan alıkoymanızı hak ediyorlar mı?

Bir arkadaş düşünün, yüzlerce düğüne imzasını atmış, güvenilir, deneyimli ve profesyonel. Tüm bu süreçte her an yanınızda olabilecek, hatta siz günlük hayatınızın koşturmacasıyla meşgulken, düğün mekanından davetlileriniz için hazırlanacak menü seçimine, gelinlikten düğün dekorasyonuna, müzikten davetiyeye kadar her detayla sizin için ilgilenecek..

Bunları sizin için kim mi yapacak?

Düğün atölyesi, 2005 yılından bu yana düğün, davet, organizasyon hizmeti vermektedir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve size hayatınızın en güzel gününü yaşatmak için tüm yetenek ve tecrübesini kullanan genç, dinamik ve deneyimli bir ekibin ürünüdür. Profesyonel olarak düğün danışmanlığı ve planlaması hizmeti vermektedir.

Düğün atölyesi ekibi, tüm hazırlıklarla sizin için ilgilenir, her defaya özel dokunuşlarıyla farklılık katar. Siz günlük hayatın koşuşturmacasıyla meşgulken, düğün hazırlıklarınız esnasında en yakın arkadaşınızdan ya da kız kardeşinizden beklediğiniz tüm yardımı ve fazlasını size profesyonel olarak sunar, sizin için en iyi hizmet seçeneklerini ve en iyi fiyatı araştırır ve düğününüzü planlar.

Düğün organizasyonları, kurumsal organizasyonlar ve özel gün organizasyonları için tüm ekibimiz ile 10.000 kişiye kadar davetliye hizmet verebiliyoruz.

15 yıldır her organizasyonda ilk günkü heyecanımız, referanslarımız ve çözüm ortaklarımız ile tüm yenilikleri takip etmekteyiz.

Sahibi olduğumuz Kemer Botanik Park ve Rafine Bahçe işletmelerimizin yanı sıra bir çok 5 (beş) yıldızlı otel, düğün ve davet mekanında profesyonel olarak dekorasyon, süsleme, ses, ışık, sahne, müzik, fotoğraf ve video hizmeti vermekteyiz.